Ukrást se dá, jak známo, prakticky cokoliv. Protože jsme národem šikovných človíčků, kteří dokáží vše buď zužitkovat, nebo si to alespoň uloží pro strýčka Příhodu. A pokud už se něco nedá ukrást, třeba se najde alespoň způsob, jak si s tím trochu přilepšit jinak.

navigace v autě

A tak je smutnou pravdou třeba to, že se firmy potýkají s problémy se svou technikou. Řidiči si občas přilepší tím, že si nepozorováni zařídí nějakou tu černou jízdu, obsluha stavebních strojů si tyto – je-li ta možnost – půjčí na nějaký ten melouch. A všichni zmínění si mohou kdykoliv dopřát nějaké ty firemní pohonné hmoty, přečerpané z firemní techniky do vozidel soukromých, případně natankované na firemní účet.

A peníze tečou, ovšem nikoliv do kapsy majitele těchto strojů a vozidel, ale do kapes šikovných zaměstnanců. Kteří jsou skálopevně přesvědčeni o tom, že se jim nic nedokáže. Protože šéf je za horami a není nikoho, kdo by to na ně mohl prozradit.
Ovšem on už dnes existuje někdo, kdo by jim mohl udělat pověstnou čáru přes rozpočet. Jmenuje se to GPS monitoring RMC system a jde o způsob dálkového monitoringu. A takový GPS monitoring, to je panečku věc!

vesmírný satelit

Šéfovi stačí si tento jednoduše pořídit, nainstalovat ho do té techniky, již chce či potřebuje mít pod kontrolou, nastavit parametry toho, co má být zjišťováno a je to. Pak už mu stačí jenom usadit se kdekoliv k počítači připojenému na internet, přihlásit se a rázem všechno ví. I kdyby byli zaměstnanci s onou technikou sebedál, dozví se takový nadřízený vše. Kdy a jak stroj pracoval a kdy stál, kdy vozidlo jelo, kudy a jak. Plus třeba zví i to, kdo tu kterou techniku obsluhoval, kdo byl včas v práci a kdo ne, a tak dále a tak podobně.
Šéf se může dozvědět, co se mu jenom zlíbí, v daném okamžiku nebo třeba až dodatečně. A může se postarat, aby se každému ze zaměstnanců dostalo to, co zaslouží. Někdy odměna a jindy třeba pravý opak.
A co si může majitel firmy s četnou ‚neuhlídatelnou‘ technikou přát víc, že?

4.4/5 - (5 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup