Dětská narozeninová oslava

Pod pojmem párty se ukrývá celá řada akcí, a budeme-li uvažovat ty, co pořádáme pro naše ratolesti, mohli bychom je uspořádat podle toho, jaký životní styl a směr je jim blízký. Kupříkladu někoho fascinují v párty obchodu zimní motivy, zasněžená krajina, která se leskne za svitu slunečních paprsků, a tak bychom těmto dětem mohli přichystat v podobě fóliového balónku s potiskem ve stylu Ledového království.

barevné konfety

Zejména malé holčičky milují něžné pohádkové postavy, jako je Little Pony, bájný Jednorožec, legendární dvojice Micky Mouse a Minnie Mouse, magickou kočičku anebo prasátko Peppa. Klukům zas můžete nabídnout pohled na závodní auta, letadlo anebo bagr s radlicí. Motivy potisků na balónky vytvořili špičkoví výtvarníci a vašim dětem se budou určitě zamlouvat.

Děti milují barvy – dětský svět je poněkud odlišný od toho, který vytváříme my, dospělí, a zejména jej vidí takový, jaký by měl být, tedy přátelský, úsměvný a radostný. K vyjádření štěstí a pohody patří i barvy a dětská oslava bez barevné výzdoby párty věcí by nebyla žádnou oslavou. Nezapomínejte proto ani na barevné dekorace na narozeniny, jako jsou svíčky na dort, vystřelovací konfety, legrační papírové čepice a frkačky.

Párty pro dospělé

Dospělí mnohdy slaví narozeniny či jiná významná výročí poněkud rezervovaně a atmosféra se mezi nimi uvolní až po sklence aperitivu. Proč ale čekat na působení alkoholu v krvi, když k uvolnění stačí trocha více odvahy. Zpěvák Daniel Nekonečný nám ukázal, že to jde, a inspirujme se i našimi dětmi, které bývají bezelstné a upřímné.

konfety barevné

Můžeme začít třeba u párty závěsů v pestrých zářivých barvách, doplnit je střapcovými či papírovými girlandami a nad slavnostní stůl zavěsit papírové rozety, které jsme se jako děti učili zhotovovat v rámci výtvarné výchovy.

A jeden tip na závěr: Mnohé z nás fascinují horkovzdušné balóny, jak jsou „zavěšené“ na obloze a s lehkostí si plují nad krajinou. Podobně vzhlížíme i k balónkům naplněným héliem, které se samovolně vznáší nad zemí. Vyzdobíte-li sváteční prostor balónky v pastelových barvách, které tvoří barevnou duhu, získá oslava úplně jiný nádech. A oslavu mohou podtrhnout i balónky čísla, doplněné balónky písmeny, s nimiž lze vytvořit libovolný nápis.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup