Kopírky a tiskárny jsou dnes nezbytností nejen v kancelářích, ale i mnoha provozovnách. Bez této kancelářské techniky se neobejdou většinou také stavební firmy nebo realitní makléři. Kancelářská technika zkrátka usnadní vaši práci. Nezbytným doplňkem se staly kopírky a tiskárny také v běžných domácnostech.

§ Pravděpodobně bude velký rozdíl, pokud budeme vybírat kopírku či tiskárnu pro běžné domácí použití nebo pro náročný kancelářské provoz.

§ Rozdíl bude pochopitelně také v ceně konkrétního produktu.

tiskárna sharp

Pokud by pro vaše podnikání bylo pořízení nákladné techniky příliš finančně zatěžující, můžete využít možnost, kterou je pronájem kopírek. Pronájem je vhodný nejen pro podniky a kanceláře, ale také pro školy, úřady nebo velké instituce.

o Pronájem může být buď krátkodobý nebo dlouhodobý.
o Záleží na konkrétní situaci.

Pronájem přináší kromě úspory finančních prostředků i další výhody. Jednou z nejvíce oceňovaných je pravidelná údržba, která je součástí pronájmu.

sharp tiskárna

Konkrétní řešení

Jednou z možností je krátkodobý/dlouhodobý pronájem zařízení P-50C26. U této tiskárny s kopírkou je možné barevné i černobílé tisknutí formátu A3. Ovládání je velice snadné a bezproblémové.

o Tento typ dokáže tisknout a kopírovat až 26 stran za jednu minutu, barevně i černobíle.
o Další možností je skenování.
– Zde se jedná o rychlost až 80 listů za jednu minutu.

Pro střední a větší pracovní skupiny je ideálním řešením barevná podniková tiskárna MX-C607P, která přináší rychlý tisk s výstupní rychlostí 57 stran za minutu. Tato tiskárna disponuje spotřebními materiály s dlouhou životností a rozšířenou kapacitou papíru. Tím pádem je zajištěna maximální doba provozuschopnosti a nejsou nutné časté zásahy obsluhy. Výsledkem je vyšší efektivita i produktivita. Další výhodou je použití papíru od A6 do A4 s možností gramáže až 300 g/m2. Na tomto stroji je také možný oboustranný tisk.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup