Kultura je styl života. Já si myslím, že mít rád kulturu je skvělé, protože alespoň lidé takhle budou mít o všem přehled. Já mám nejraději kulturu, která je americká a anglická. Já jsem totiž také už na střední škole dělala různé referáty, které se týkaly právě americké a anglické literatury a podobně. Byl to jednoznačně můj koníček. Mě to moc baví. A od střední školy mě to ještě neopustilo. Jen je škoda a moc mě mrzí, že jsem tehdy ještě nešla studovat dál. Když jsem měla opravdu skvělé studijní výsledky, tak jsem si řekla, že je škoda, proč jsem nestudovala dál.

New York jsem si zamilovala.

Třeba amerikánština anebo podobně. Také jsem už několikrát byla v Londýně v divadle. Kultura v Londýně je také opravdu krásná a zajímavá a já si myslím, že kdo jednou pozná kulturu v Londýně anebo potom také v New Yorku, tak už se tam bude moc rád vracet. Vždycky se tam bude rád vracet. Vy si možná říkáte, že prý je to drahé. Tak dáte určitě více peněz za letenku do Londýna anebo do New Yorku než třeba za samotné představení. To představení tam není tak úplně drahé. Záleží, na jaké představení v Londýně jdete anebo pokud jste v New Yorku, tak záleží, kam v New Yorku vy zavítáte.

Zajímavý brooklynský most.

Je opravdu mnoho míst, kde se můžete pokochat kulturním dědictvím. Jak Londýna, tak také New Yorku. Tato dvě města se mi moc líbí, proto jsem si také řekla, že s partnerem bychom tam třeba zajeli na týden. Jet jako na dovolenou. Stejně chystáme svatbu, tak co si třeba neudělat líbánky v Londýně? Londýnská kultura a okolí může být pro nás opravdu to pravé. Ještě jsme někdy s partnerem nikde nebyli na líbánkách. Řekli jsme si, že budeme mít alespoň troje líbánky. A svatbu máme jenom jednu, ne? Nevadí! Ale proč ne líbánky troje? Můžeme takhle poznat opravdu hodně krásných a zajímavých míst po světě. Londýn, New York a to třetí? No, třeba by to mohla být už konečně moje oblíbená Itálie.