Asi se Váš podnik nějak kácí, nebo co. Co ten Váš šéf zase chce? No, že chce uspořit nějakou tu korunu z provozních nákladů, to je přece normální. A že přijde za Vámi, jako za podnikovým elektrikářem? To je zcela přirozené! Přijít na to, jak ušetřit za spotřebu elektrické energie je přece Vaše parketa.

Tak se nedivte a pomozte.

No jo. Že se příliš nezajímáte o osvětlení výrobních hal a kanceláří v podniku, který Vám dává chleba? To ale není od Vás hezké. Hlavně, že doma máte senzační kruhové zářivky 2gx13, LED žárovky v každé místnosti. A při ročním vyúčtování si jen mnete ruce radostí, že jste zase uspořili!

černobílá nostalgie

Kdybyste s návrhem LED osvětlení podniku přišel hned, ještě byste byl pochválen. A třeba i pěknou odměnou! Ale možná byste neuspěl, viďte? To by musel šéf slyšet i z jiných úst výhody takového úsporného osvětlení. To proto, že by se mu nelíbila počáteční investice.

Přesto se chopte úkolu.

Inu. Šéf ale za Vámi přišel, tak se můžete blýsknout návrhem nového osvětlení, které bude spořit provozní náklady. Ukažte mu, že jste muž na svém místě. Že svému řemeslu rozumíte. Načrtněte mu:

  • umístění LED reflektorů nad výrobní stroje,
  • LED zářivek do výrobních hal na strop,
  • senzační kruhové zářivky s paticí 2gx13, které se budou hodit na chodby, nebo do sprch,
  • trubicové zářivky do kanceláří,
  • a nakonec LED panely do zasedací místnosti.

Ten bude koukat, jak všemu dokonale rozumíte a víte, o čem mluvíte. Šéf bude rád, že má ve svém týmu spolehlivé odborníky. A když mu ještě sdělíte, že i na osvětlení venkovních ploch jsou výborné sodíkové, nebo rtuťové výbojky, bude uchvácen a lapen Vašimi vědomostmi.

kulatý tunel

Nyní stačí jen spočítat.

Ono až dojde na sumu za nové úsporné osvětlení, možná se šéf začne cukat. Ale vždyť nemusí okamžitě pořizovat všechno najednou, že jo? Stačí jen pro začátek do haly a ke strojům. Ale nakupte hlavně ty elegantní kruhové zářivky 2gx13, protože to se pak bude zaměstnancům ve sprchách pěkně sprchovat za úžasného světla!

3/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup