Najít si dnes podnájem, který by nebyl předražený, se rovná skoro zázraku. Problém je, že zájemci o vlastní bydlení jsou na tom ještě mnohem hůře, jelikož obytné nemovitosti během minulých let razantně zdražily. Jejich koupě je tudíž často problém i pro dobře situované jedince, natož pak pro lidi s průměrným příjmem. Nejhorší situace je z pochopitelných důvodů hlavně v Praze a dalších velkých českých městech, ovšem ani v malých obcích nejde o žádnou baladu. I tam je bydlení drahé vzhledem k finančním možnostem tamních obyvatel.

Domořadí

Nikoho tak už dnes nepřekvapuje, že hodně lidí má zájem o různé alternativní možnosti. Ty ovšem nejsou většinou buďto dostatečně kvalitní, nebo dostatečně levné. Jako nejlepší kombinací kvality s dobrou cenou se tak jeví mobilheim praha, což je bydlení, které za jistých okolností rozhodně za své peníze stojí.

Je vcelku jasné, že tento druh bydlení musí být levnější než třeba byt, natož pak rodinné stavení. Náklady na výrobu jsou relativně nízké, a to i při dnešních cenách. Navíc už mnohé banky umožňují si mobilní domy koupit na hypotéku, což je rozhodně velké plus. To donedávna ještě nešlo. Nevýhodou tohoto typu bydlení je malý vnitřní prostor. Vzhledem k tomu, že se musí domky vlézt na standardní českou silnici, není se vůbec čemu divit. Jedná se o daň za mobilitu. Větší rodiny s dětmi tudíž nemusí o tomto druhu bydlení ani přemýšlet, jelikož by se do něj nevešly.

Drahý dům

Kdo však o něm přemýšlí stále více, to jsou lidé toužící po vlastní letních chatce. I ty jsou dnes k mání za docela velké peníze, a ne každý má v současnosti na utrácení. Stačí si však koupit nějaký dříve vyrobený domek na kolech a nechat si ho na pozemek dovézt. Dokonce se nemusí jednat ani o stavební parcelu. Stačí jen, aby tam byla přípojka na plyn, vodu a elektřinu. Ovšem kdo se che rekreovat jako v dávných časech, ten nepotřebuje ani to.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup