Každý, kdo někdy zkoušel podnikat, tak ví, že je k tomu zapotřebí několik podmínek. Ona je jich jistě celá řada, některé jsou ale zásadní. Zejména tři z nich.

investice

 • Podnikat se totiž většinou nedá bez

  1. dostatku odvahy
  2. skvělého nápadu
  3. potřebné finanční částky.

Jestliže přemýšlíte o tom, že se do toho pustíte, pak vám jistě alespoň dvě věci nechybí. Tou první je odvaha a tou druhou dobrý nápad. S dostatkem finančních prostředků to bývá zpravidla horší. Ale uznejte, že obráceně by to bylo asi těžší. O odvahu nebo podnikatelský instinkt asi nikoho požádat nemůžete, ale o finance přeci ano. Už jste to zkoušeli a banka vás odmítla s tím, že nemáte dostatečné příjmy? Právě proto jste si přeci přišli půjčit, abyste tohoto cíle dosáhli. Zkuste to u nebankovního poskytovatele. Ten to jistě pochopí a potřebné finanční prostředky vám poskytne. Jedinou podmínkou je vložení nemovitost jako zástavy.

 • Jinak vás rozhodně nečeká žádné

  1. nahlížení do registrů dlužníků.
  2. dokládání příjmů.
  3. vysvětlování nač budete úvěr čerpat.

Nic, co by vás mohlo nepříjemně překvapit

Pokud to tedy shrneme, pak se jedná o hypotéku bezúčelovou, kterou může získat v podstatě každý živnostník. Pokud je žadatel bez záznamu v registrech nebo není závažného charakteru, pak může dokonce dosáhnout i na úrokovou sazbu od tří procent. Jinak je pevná úroková sazba stanovena od 6,9 procent.

kufr peněz

 • Kromě financí do začátku podnikání lze využít peníze skutečně jakýmkoliv způsobem.
 • Můžete si například vyplatit exekuce anebo se zbavit nepříjemných dluhů na některém důležitém úřadě.

Americká nebankovní hypotéka https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/ je finanční produkt, u kterého se nemusíte obávat žádných skrytých poplatků anebo sankcí. A to ani po uzavření smlouvy a ani v případě, že budete chtít svůj závazek doplatit předčasně.

Nevzdávejte to jen kvůli penězům
4.7 (93.33%)15
Nevzdávejte to jen kvůli penězům