Léto se nese ve znamení osvěžujících limonád a chutných dobrot. Pokud si i vy chcete zpříjemnit horké letní chvilky nějakou dobrotou, která bude dokonce zdravá, a skvěle splní svůj účel, tak neváhejte vyzkoušet tak oblíbený produkt, kterým je právě bezinková limonáda. Existuje spousta důvodů, proč by si právě ta měla najít své poctivé místečko ve vaší kuchyni.

bezinková limonáda
 

Zdraví ve sklenici

Největším důvodem, proč pravidelně konzumovat právě bezinkovou limonádu, je její zdravotní účinnost na celý lidský organismus. S čím vším vám může tato osvěžující pochoutka, a to nejenom na horké dny, pomoci? Jaké bude mít účinky na vaše tělo, na váš organismus?
 
–          Pomáhá při problémech s pohybovým aparátem, konkrétně při potížích s klouby a při revmatismu
–          Působí diureticky, tedy močopudně
–          Podporuje sekreci potu
–          Má analgetický účinek, čistí krev
–          Aktivně bojuje proti chřipce, nachlazení, kašli i rýmě
 

Domácí je nejlepší

Vyrobit si svůj domácí sirup není až tak náročné, nevýhodou může být však snad jen to, že ho nebudete mít k dispozici v průběhu celého roku, pokud se tedy nevybavíte obrovskými zásobami. Nezoufejte ale, kvalitní a poctivý domácí bezinkový sirup si můžete zakoupit kdykoliv v průběhu roku. Stačí jej poté už jen smíchat s vodou, perlivou nebo neperlivou, ochutit čerstvými bylinkami a užívat si svou chvilku pohody. Sirup je navíc vyráběn z plodů černého bezu, neboli Sambucus nigra, tudíž obsahuje veškeré žádoucí látky, které způsobují již výše zmíněné četné zdravotní účinky.

bez
 
Sirup sice nachází největší uplatnění v létě, i tak si na něm ale budete moct pochutnávat třeba i v zimě, zkrátka kdykoliv. Seženete ho v kvalitní skleněné lahvi, která je dobře skladná, tudíž nebude problém mít tuto pochoutku k dispozici po celý rok, to záleží jen na vaší chuti.

4.6/5 - (7 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup