Přemýšlíte, kam se vydat na dovolenou? Nemusíte daleko. U našich rakouských sousedů je mnoho možností. Stačí si vybrat správnou destinaci a užít si přesně ty aktivity, které jsou vám blízké.

  • Velice oblíbenou destinací je Ramsau am Dachstein.
  • Okolní příroda tu nabízí možnost horské turistiky v mnoha podobách.

Podniknout výlet můžete například k ledovci Dachstein, kde spatříte nejvyšší horu ve Štýrsku s nadmořskou výškou 2995 m. Velice oblíbeným výletním místem je také Riesachfall, kde příroda vytvořila největší vodopády ve Štýrsku.

ubytování

  • Pokud máte rádi okružní výlety, pak bude tím pravým horský okruh okolo pěti jezer na Reiteralmsee Runde.
  • Tento výlet vám poskytne pohled na vrcholky Alp ze všech stran.

Některé turistické trasy jsou velice vhodné pro rodiny s dětmi.Vaše ratolesti si přijdou na své v zábavných parcích, koupalištích nebo bazénech.

Pohodové zázemí pro celou rodinu

K tomu, abychom si svou dovolenou opravdu vychutnali, je zapotřebí kvalitní ubytování. Penzion Savisalo má pro své hosty k dispozici dvanáct dvoulůžkových a jeden třílůžkový pokoj. Doobjednat lze také dětská přistýlka. Samozřejmostí vlastní sociální zařízení, trezor a televize.

  • U většiny pokojů je balkón, z kterého můžete pozorovat zapadající slunce nad Schladminskými Taury.

penzion
Ubytování Rakousko nabízí ale mnohem víc. Než vyrazíte na svůj celodenní výlet, můžete se posilnit bohatou snídaní formou švédského stolu. Po příchodu zaženete hlad výběrem v salátovém bufetu nebo teplou polévkou. Další možností je výběr ze dvou hlavních jídel. Český penzion v Rakousku ocení také milovníci zlatavého moku. V nabídce je čepované pivo Pilsner Urquell. Pokud chcete ochutnat některé domácí pivo, pak vyzkoušejte Chladminger Bier, Schneeweisse nebo Märzen. Bohatý výběr je pro hosty připraven také ve vinné sekci.

  • Večer můžete zakončit v relaxační části, kde na vás čeká finská sauna či cedrová káď.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup