Snad každý z nás zažil nepříjemnou situaci, kdy si omylem zabouchl dveře bytu nebo auta. Je to jako zlý sen. Stojíte před zavřenými dveřmi a nevíte, co dál. Pokud bydlíte v Brně a jeho okolí, pak budete této situace ušetřeni. Jestliže se vám tato nehoda stane, je vám téměř okamžitě k dispozici zámečník Brno, který okamžitě vyráží a profesionálním způsobem otevře všechny typy zámků. A to bez poškození.

zámečnictví

  • Díky dlouholetým zkušenostem a profesionálnímu nářadí je otevírání dveří otázkou několika okamžiků.
  • Jako bonus zdarma bude promazán mechanismus vložky a dveří.
  • – Stejně rychlé a „bezbolestné“ bude otevírání aut.

Nehody, které se stávají v souvislosti se zámky, jsou různého charakteru. Řešení se najde nejen pro zabouchnuté dveře, ale také v případě, že se v zámku zlomil klíč. Také se běžně stává, že klíč není k dispozici, protože zůstal omylem v té druhé kabelce nebo někde u souseda či známých a bohužel nejsou doma, abychom si klíč zajistili.

Volejte kdykoliv, bez ohledu na den i hodinu

Volat pro odbornou pomoc můžete kdykoliv. Což znamená po celých 24 hodin denně, každý den v roce. Zámečnictví Brno si poradí s opravou dveří všech typů, ke kterým patří i bezpečnostní dveře Sherlock a Adlo. O opravu požádejte i v případě, že vám dveře poškodil zloděj nebo vandal.

otevírání dveří

  • Je ale také dobré myslet na prevenci a zavolat servis i v případě, že se ještě nic neděje.
  • Pravidelná údržba zámků prodlužuje jejich životnost a zvyšuje bezpečnost.

Při pojištění domácnosti je prozíravé promyslet i na možnost zabouchnutých dveří. Jestliže bude vaše pojistka tento dodatek obsahovat, pak na základě vydané faktury vám bude vše pojišťovnou bez problémů proplaceno. Opravy a otevření zámků se týkají skutečně každého mechanismu. Okamžitě bude vyřešen i problém nedobytné poštovní schránky. A to pochopitelně bez jejího poškození.

  • o Mnoho klientů také v současné době žádá o montáž přídavných zámků pro pocit větší bezpečnosti.