Doby, kdy byla návštěva stomatologa doslova noční můrou, už začínají být minulostí. Návštěva zubní ordinace může být naopak příjemná a v žádném případě stresující. Jde ale o to, vybrat si takovou zubní ordinaci, ve které vám nabídnou efektivní, šetrné a bezbolestné ošetření.

  • Obavu z nutného zákroku také velkou měrou sníží informovanost pacienta.
  • Zkušený a empatický zubař vám vše vysvětlí a na dalším postupu se spolu v klidu domluvíte.

zubní ordinace

Řešit zde můžete veškeré problémy s vaším chrupem. Nejen opravy stávajících zubů, ale také si můžete nechat doplnit chybějící mezery kvalitními zubními náhradami. Ty se vyrábějí moderními metodami, které jsou zárukou nejen dlouhodobé trvanlivosti, ale také toho, že vaše nové zuby budou přesně barevně ladit s vašimi vlastními zuby.

Dentální hygiena pomůže s mnoha problémy

Nedílnou součástí péče o zuby by měla být dentální hygiena. Spousta lidí si stále myslí, že je návštěva dentální hygieny zbytečná. Je to velký omyl. I přesto, že si budete pravidelně a pečlivě čistit zuby, je pravidelný profesionální zásah nezbytný. Kromě toho, že vám zde bude podrobně vysvětleno, jak pečovat o svůj chrup, tak, aby vydržel v neporušeném stavu co nejdéle, ušetříte práci svému zubaři. Ten se pak bude moci plně věnovat pouze danému problému a nebude muset řešit zubní kámen nebo plak. U dentálního hygienisty vám také odstraní neesteticky vyhlížející pigmentaci od pití kávy, kolových nápojů nebo kouření.

dentální hygiena

  • Často kladenou otázkou je, jak často využívat služeb dentální hygieny.
  • Podle odborníků postačí jedna návštěva jednou za půl roku.

Pár minut ročně přeci za krásný a bezchybný úsměv stojí. Pro mnoho pacientů, kteří trpí záněty dásní, bude po pravidelných návštěvách dentální hygieny tento problém už jen nepříjemnou vzpomínkou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup