Autorizovaný prodejce a autoservis

Vozy Citroën francouzské výroby zná asi každý. Pokud přece jen tápete, stačí zhlédnout sérii legendárních filmů s Fantomasem v hlavní roli, a létající Citroën DS vám určitě pozornosti neunikne. Tento vůz se vyráběl dokonce celých dlouhých dvacet let, ale od té doby, od roku 1975, již uplynulo dalších bezmála čtyřicet let, a technologie výroby vozidel této značky se přece jen posunula na jinou úroveň.
Tomu také odpovídá úroveň autorizovaných prodejců a autoservisů, které tuto značku udržují v povědomí veřejnosti. Patří mezi ně i JV Car s.r.o., který se zabývá posuzováním stavu automobilu, případně jeho opravou v jakémkoli rozsahu, a disponuje i potřebnými náhradními díly. Opravy jsou prováděny na klíč, aniž by zákazník musel podnikat další potřebné návazné kroky.

automobil

Součástí práce autoservisu je i výměna čelního autoskla, případně jiných skel, je-li to zapotřebí. Čelní skla jsou však nejčastěji poškozeným sklem v automobilu vzhledem k odlétajícímu štěrku a kamenům na silnicích, ovšem nelze vyloučit ani nutnost výměny bočních skel u vandalství nebo pokusů o krádež vozidel a jejich vnitřní výbavy či uložených předmětů ve vozidle.

citroen

Skladové vozy

Zákazníci, kteří poptávají nákup nového nebo ojetého skladového vozu Citroën, tu mohou získat model podle svého přání. Každý zákazník může mít své vlastní individuální požadavky, a s nimi je nutné při výběru vozu počítat. Hraje zde roli nejen cena a vybavení vozidla, ale i způsob jeho budoucího využívání, kilometrový nájezd, řidičské dovednosti, a také očekávání, v porovnání s konkurencí. Při výběru vozidla bývá velmi nápomocná i zkušební jízda přímo v terénu.

Výhodou autorizovaných prodejců skladových vozů je zajištění špičkového servisu a bezproblémové poptávky po náhradních dílech, a také ochota řešit financování vozidla a jeho pojištění.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup