Říká vám něco Nagano roku 1998? Ti z vás, kteří tuto dobu nepamatují, možná ani netuší, o čem je řeč, ale pamětníci si jistě vybaví únor tohoto roku, kdy hokejový kapitán Vladimír Růžička zvedal nad hlavu olympijskou trofej pro nejúspěšnější tým na světě v ledním hokeji. Zvítězili jsme tehdy nad Ruskem jen těsným výsledkem 1:0, ale byl to hokejový zážitek, co nemá obdoby.

brusle

Chcete-li se také zařadit k těm, co nesledují hokej jen v televizi nebo na stadionu, ale chtějí přispět k vědomí, že jsme hokejovým národem, a že stále patříme ke světové špičce, což platí již od doby socialismu, máte jedinečnou možnost navštívit specialistu na hokejové vybavení a pořídit hokejové brusle. Těmi se totiž vždy začíná a umět dobře bruslit je základ, bez něhož si o hokeji můžete nechat opravdu jen zdát.

Dominik Hašek – jednoho z nejúspěšnějších hokejových brankářů všech dob byste při troše štěstí mohli potkat na Šumavě v Železné Rudě na sjezdovce na Špičáku, a pokud jej požádáte o autogram, můžete mít také svou zajímavou trofej, která vás s japonským Naganem propojí. O to zajímavější by to bylo, kdybyste se také hokejem aktivně zabývali na brankářské pozici, a chtěli to dotáhnout až tam, kam se Dominik Hašek dopracoval. A můžete začít třeba zde, u brankářských betonů. Brankářská výzbroj a výstroj je sice poněkud těžkopádná, ale ti nejlepší brankáři s ní dovedou vysloveně kouzlit, a hokejový brankář, který svůj tým podrží v těžkých chvílích náporu protivníka, si pak získá respekt každého z nich.

brankář

Hokejová výzbroj a výstroj vás sice vybaví k výjezdu na ledovou plochu, ale to ostatní je už na vaší píli, tréninkových dávkách, správné životosprávě a životním stylu. Hokejové vybavení je svým způsobem bílé malířské plátno, a jaký jste malíř, zda namalujete škaredou mazanici, anebo malířské dílo hodné obdivu, záleží už jen na vás samotných.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup