Zajímá vás, jak jsou vaši zákazníci a klienti spokojeni s nabízenými výrobky nebo poskytovanými službami? Je vaše zboží a služby kvalitní? Jsou místa, která byste ještě mohli vylepšit? Vytvořte si během několika málo okamžiků jednoduchý
dotazník spokojenosti zákazníka vzor a díky němu zjistíte, jak si stojíte.

dotazník spokojenosti

Vytvoření dotazníku krok za krokem

Neustálé zlepšování poskytovaných služeb je v oblasti obchodu velmi důležité. Určitě vám záleží na tom, aby ti, kdo u vás nakupují nebo odebírají služby, byli spokojeni, pokud možno po všech stránkách. Nevíte, jak na tom jste? Tak se jich jednoduše zeptejte. Poslouží vám k tomu online dotazník. Na vytvoření dotazníku, který poslouží ke zjištění spokojenosti nebo nespokojenosti zákazníků není vůbec nic složitého. Díky návodu a vzoru to zvládnete levou za dní. Krůček po krůčku tak vytvoříte seznam otázek, na které vás zajímají odpovědi a zveřejníte ho online. Díky tomu se tak dostane k širokému okruhu lidí a vy získáte potřebný vzorek respondentů.

Intuitivní a jednoduché prostředí

V intuitivním, jednoduchém a uživatelsky příjemném prostředí se snadno zorientujete a díky tomu tak během několika málo okamžiků vytvoříte dotazník přesně podle vašich představ. Snadno tak můžete udělat průzkum zákaznické spokojenosti a zjistit, v jakých oblastech se ještě můžete zlepšit a být tak pro klienty atraktivnější.

vzor dotazníku

Vytvořte si dotazník podle vzoru nebo si jej upravte na základě vašich potřeb

K vytvoření dotazníku spokojenosti zákazníků můžete použít vzorový formulář, který si můžete upravit podle vašich aktuálních potřeb. Tento vzor tak výrazně urychlí tvorbu dotazníku jako takového a vy ho rychleji budete moci pustit do oběhu. Již brzy se dozvíte, jak si stojíte a jak vás vidí zákazníci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup