Matahari salon nabízí nejrůznější služby v oblasti erotické masáže. Vyberte si klasickou masáž, tělo na tělo, masáž pro ženy, pro muže nebo určenou pro páry. Zažijte příjemné pocity uvolnění, erotického jiskření a vzrušení, které se postarají o nezapomenutelný zážitek.

iCKVqMTrdj_thumb

Masáž pro muže
Muži si mohou v salonu užít klasickou erotickou masáž, během které zažijete spoustu slastných a uvolňujících pocitů. Vyberte si některou z masérek z galerie a délku masáže podle vašeho gusta. Během klasické erotické masáže si užijete kompletní uvolnění a regeneraci celého těla. Kromě toho také dochází ke stimulaci smyslů a vzrušujícím slastným pocitům, a to od samého začátku až do konce. Třešničkou na dortu pak pro vás bude masáž intimních partií zakončená vyvrcholením.

Masáž pro ženy
Nejen muži, ale i ženy si mohou v salonu dopřát některou z erotických masáží. Osoby něžného pohlaví během masáže pro ženy mohou zažít pocity plné jemné něhy a jiskrného vzrušení. Vyzkoušejte účinky horkých olejů na vlastní kůži. Nebo si užijte jedinečné masírování v kombinaci se sprchou. Vyberte si z nabídky přesně takovou službu, která vám bude ušita na míru a bude vám plně vyhovovat.

Masáž pro páry
Chcete společně s vaším protějškem trochu okořenit váš milostný život? Probuďte v sobě vášeň a odhoďte stud stranou. Vyzkoušejte speciální druh masáže určené pro páry a zažijte společné vzrušení a slast. Párová erotická masáž je prováděna buďto dvěma masérkami nebo masérkou a masérem. V útulné atmosféře za svitu svíček si naplno vychutnáte masáž intimních partií a celého těla s aplikací horkých olejů pro zvýraznění účinku.

sensitive_massage_for_women_prague

Tělo na tělo
Využít můžete i masáž tělo na tělo, která je speciální službou, jenž vám umožní naplno se oddávat slastným dotekům maséra nebo masérky nejen v oblasti intimních partií, ale i na jiných místech po těle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup