Toužíte po pohádkovém spánku, jako měla Šípková Růženka? I vy si můžete během noci dokonale odpočinout, stačí se jen zaměřit na pár aspektů a ostatní už přijde samo. Dejte vaší ložnici nový kabátek a vybavte si ji moderním nábytkem a pohodlnou matrací. Nezapomeňte také na doplňky, které se postarají a o příjemnou a útulnou atmosféru.

postel

Bytelná a pohodlná postel jako základ každé ložnice
Postel přirozeně v ložnici nesmí chybět. Vylaďte si ji některým ze zajímavých dřevěných dekorů ve světlém nebo tmavém odstínu. Samozřejmostí je také vhodně zvolený lamelový rošt. S důvěrou se obraťte na zkušeného prodejce s dlouholetou tradicí a pořiďte si postel přesně podle vašich představ. Vyberte si z široké nabídky jednolůžek a manželských postelí tak, aby postel perfektně zapadla do vašeho interiéru.

Zdravotní matrace jako cesta k lepšímu spánku
Příjemný a ničím nerušený spánek vám zajistí kvalitní matrace. V sortimentu na vás čeká široká škála nejrůznějších typů matrací. Zvolíte si matraci pro každodenní nebo občasné použití, jednolůžko nebo dvojlůžko. Rozhodněte se pro ten nejlepší typ tuhosti přesně pro vás. Za správný výběr matrace vám vaše páteř a záda poděkují.

matrace

Nadýchané přikrývky a polštáře do každého ročního období
Ve vaší posteli samozřejmě nesmí chybět ani přikrývka s polštářem. Bez těchto doplňků by to zkrátka nebylo ono. Máte rádi v zimě teplo, a naopak i v létě se chcete něčím přikrýt, ale nezpotit se? Pak sáhněte po celoročním setu přikrývky a polštáře. Varianta s příměsí aloe vera se postará o antialergické vlastnosti.

Hodit se vám bude i moderní a zajímavě řešený nábytek na míru. Je libo šatní skříň, komodu nebo noční stolky? Žádný problém, stačí si jen vybrat z nabízených designů takový, který zapadne do vaší ložnice jako poslední dílek puzzle.