Pokud hledáte možnost výhodného finančního zhodnocení, pak se právě nacházíte na správném místě. Co to vlastně je úschova Ans Token? Ans tokeny jsou výhodnou možností na cestě ke garantovaného zisku prostřednictvím úschovy. Právě garantovaný zisk dělá tento fond atraktivním. A na jakém principu fond funguje?

obchodování

Principy fungování fondu

ANS Fond je alternativním druhem investičních fondů. Jedná se o vysoce bezpečný a transparentní systém vedoucí ke zhodnocení investorem vložených finančních prostředků. Velkou výhodou tohoto typu fondu je, že ve smlouvě máte přímo garantovaný výnos ve výši 5 % p.a. Finální výnos může být však v mnohem větší, atraktivnější výši, a to kolem 12 % p.a., výjimkou není ani zisk ve výši 30 %. Nemusíte se obávat ani žádných vstupních poplatků ani poplatků za správu investic.

Alternativní způsob financování

Naše společnost s několikaletou historií je alternativou ve financování určeném jak pro fyzické osoby, tak i pro podnikatele a společnosti, které z nějakého důvodu nezískali financování od leasingové společnosti. Jedná se tedy o další alternativní cestu a možnost financování, které je pro ně dostupnější a výhodnější.
Toto financování je jako stvořené pro nově vzniklé společnosti, řidiče z povolání nebo osoby se záznamem v insolvenčním rejstříku či registru dlužníků.
Náš proces financování vozidel je nyní o poznání jednodušší a výhodnější. Celý proces je tak mnohem jednodušší a rychlejší.

zisk

Vyšší výnosy a eliminování případných rizik

Díky aplikovanému modelu splácení kapitálu pro pořízení dalších vozů nakoupených ze splátek klientů jsou zajištěny mnohem atraktivnější výnosy a také jsou eliminovány případná rizika a ztráty. Lepší obrázek o celém procesu si můžete udělat díky přiloženému grafu zobrazujícímu práci s kapitálem při výnosu výkonnosti fondu 8 % p.a.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup