Na první pohled by se dalo říci, že jsou to velice nenápadné prvky. Jejich přítomnost je ale v každé obci nezbytná. Jistě je jasné, že se jedná o městský mobiliář. Městský mobiliář dokáže dát městu docela jiný vzhled.

  • Do moderních částí vnese ještě více originality.
  • Historickým uličkám dodá patřičný nádech nostalgie.

Městský mobiliář plní tedy dvě základní funkce. Estetickou a praktickou. Patří sem lavičky, odpadkové koše, zábradlí, osvětlení a další nezbytné součásti každého velkého města i docela malé obce.

lavička

Pokud si nevyberete, nechte si mobiliář vyrobit na míru

Mezi výrazné prvky mobiliáře patří autobusové zastávky. Výroba autobusových zastávek probíhá v několika variantách, takže není problém vybrat přesně tu pravou do konkrétního prostředí. Zastávka může být například s vitrínou. Ta je vyplněna buď kaleným sklem nebo polykarbonátem.

  • Jiné estetické požavky budou na autobusovou zastávku na moderním sídlišti a zcela odlišný výběr bude zapotřebí v historické části města.
  • Pokud jste v nabídce nenašli přesně to pravé podle svých představ, pak není problém nechat si vyrobit autobusovou zastávku na míru.

Vzhled a celkový dojem vaší obce je přeci velice důležitý.A to nejen pro dostatečný komfort a spokojenost jejích obyvatel, ale také pro cestovní ruch. Je přeci žádoucí, aby k vám turisté rádi zavítali a cítili se tu dobře.

odpadkové koše

Čistota je vizitkou každé obce

Pro každou obec je nutný dostatečný počet odpadkových košů a jejich efektivní umístění. Koše jsou vyráběné v mnoha variantách a velikostech. Mohou být pevně ukotvené k zemi nebo zavěšené na silném sloupku. Jednou z důležitých vlastností odpadkových košů je také jejich odolnost. Tyto požadavky splňují litinové venkovní odpadkové koše.

  • Velice vkusně také působí ocelové konstrukce s dřevěným obložením.
  • Dalo by se říci, že je to univerzální řešení do jakéhokoliv prostředí.
  • Dokonale zapadnou jak do rušné části města, tak i do městského parku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup