Nezbytnou součástí ordinací odborných lékařů je moderní zdravotnická technika. Bez mnoha prvků zdravotnické techniky by se neobešly ani operační sály.

operační sál

Využít moderní techniku mohou ale také veterinární lékaři. Stále větší pokroky v lékařství vyžadují také stále dokonalejší techniku. Operační zákroky jsou často velice náročné a mohou trvat mnoho hodin. Je tedy naprosto nutné, aby bylo vybavení operačních sálů řešeno pro lékaře i ostatní zdravotnický personál komfortně a pohodlně. Základem je pochopitelně operační stůl. Jednou z variant tohoto zařízení je operační stůl Inspital s výkonným a stabilním elektrohydraulickým systémem. Konstrukčním řešením i dalšími prvky splňuje i nejnáročnější požadavky moderních operačních sálů. Tento operační stůl patří díky široké škále příslušenství mezi univerzální. Dovoluje mnoho typů chirurgických operací a zákroků.

  • Důležitým prvkem je také kvalitní světlo.
  • To musí splňovat dva základní předpoklady:
    1. Možnost manipulace podle aktuální situace.
    2. Umožnění kvalitního a nezkreslujícího osvětlení.

mamogram

Výhodou moderních přístrojů je také tichý provoz

Do oblasti nezbytné techniky pro zdravotnické účely patří například kyslíkový koncentrátor OxyBreath Hikoneb. Jeho úkolem je zajištění plynulého přítoku až 93 ± 3 % čistého kyslíku i při nejvyšším možném výkonu. Bonusem tohoto zařízení je malý vzhled, nízká spotřeba energie a tichý provoz.

  • Další ukázkou moderní zdravotnické techniky je nejnovější anesteziologický přístroj Penlon Prima 465, který disponuje osmi ventilačními režimy.
  • Tato sofistikovaná zdravotnická technika je tedy vhodná pro novorozence, děti i dospělé.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup