V oblasti modulárních staveb a obytných kontejnerů se můžete obrátit na spolehlivého a ověřeného českého výrobce modulárních systémů. Firma, která na trhu působí již více než 25 let poskytuje širokou škálu služeb v oblasti modulárních systémů. Modulární stavby značky Contimade jsou oblíbené pro svoji variabilitu a praktické nízkonákladové řešení nejrůznějších druhů stavebních projektů.
Jedná se o praktické a levné řešení pro dělníky na stavby, vrátnice, kanceláře, mateřské školy a další podobná zařízení.

phoca_thumb_m_04

Modulární stavby
Modulární stavby jsou populárním a nízkonákladovým řešením v dlouhé řadě stavebních projektů. Najdou si široké využití při stavbě různých budov. Vybrat si můžete z široké škály velikostí a tvarů modulů. Modulární stavby vás nadchnou svojí odolností a dlouhou životností. Hodí se nejen pro dočasné, ale také pro trvalé stavby. Tento unikátní stavební systém je velmi oblíbený pro dlouhou řadu výhod, mezi které patří nízké pořizovací náklady, variabilní řešení v podobě skládání modulů na sebe nebo vedle sebe a také možnost přesunu z místa na místo.

Obytné kontejnery
Obytné kontejnery lze použít nejen jako dočasný objekt určený například jako zázemí pro dělníky na stavbě, ale také jako objekt určený k trvalému bydlení. Stavebnicový systém vám umožní jednotlivé buňky dle libosti skládat k sobě a vytvářet tím originální stavby přesně podle konkrétních potřeb. U obytných kontejnerů oceníte kompletní vybavení v podobě WC, umyvadla a dalších součástí.

phoca_thumb_m_02

Výroba obytných kontejnerů
Výroba obytných kontejnerů je skvělým řešením pro různé typy stavebních projektů. Modulární řešení zahrnuje sanitární, obytné nebo technologické kontejnery.
Obraťte se s důvěrou na dodavatele modulárních řešení od stavebních buněk až po obytné komplexy a dolaďte váš stavební projekt přesně podle vašich představ.