Profesionální autolakovny jsou skvělým pomocníkem v oblasti povrchových úprav automobilů. Kvalitní oprava laku je odvislá od použití nejmodernějších technologií. Spolehněte se v tomto ohledu na firmu s dlouholetou tradicí. Dopřejte vašemu vozu tu nejlepší profesionální péči v oblasti oprav laku.

COLOR_ANP

Poškrábané dveře nebo blatník už nemusí být problém
Už se nechcete dál dívat na kosmetické vady na vašem voze? Trápí vás nevzhledně poškrábané dveře, blatník nebo jiné části vašeho auta? Rýhy o odlétávajících kamínků, škrábance od klíčů, větví a další podobné vady už vás nemusí trápit. Díky unikátním technologiím dokáží pracovníci autolakovny odstranit nejrůznější kosmetické vady. Dokáží si poradit i s následky neodborných a laických oprav.

Vybavení autolakoven
Mezi vybavení autolakoven se řadí především lakovací kabiny a přípravná stání, automatická sušící zařízení, automat na míchání barev, automatické míchací zařízení nebo myčky pistolí. Vybavení lakoven je předností profesionální firmy s dlouholetou tradicí.

AUTOSPOL_UH

Lakovací kabiny a přípravná stání
V nabídce naleznete lakovací kabiny a přípravná stání různých velikostí. Díky tomu jsou tak řešením pro různě velké prostory autolakoven. V sortimentu jsou tři typy lakovacích kabin – beta, gamma a grandi mezi. Mezi jejich přednosti patří velká trojkřídlá nebo čtyřkřídlá vrata umožňující pohodlný vjezd a výjezd automobilů.
Automatická sušící zařízení
Nezbytnou součástí autolakoven jsou i automatická sušící zařízení od italského výrobce. Zařízení se postará o lepší produktivitu a výkonnost autolakoven. Navíc u tohoto zařízení oceníte větší výkonnost a úsporu energie.
Automat na míchání barev
Automat na míchání barev MoonWalk je dokonale vybaveným zařízením určeným pro moderní technologie autolakoven. Omezí plýtvání materiálem na minimum a snadno se ovládá.