Bez jakých praktických doplňků se během pokládky podlahy neobejdete? Jsou to podlahové lišty, schodové hrany, přechodové profily, ukončovací a nájezdové lišty a další. Tyto prvky se postarají o vylepšení vzhledu vašeho interiéru a přechod mezi jednotlivými místnostmi nebo stěnami.

Podlahové lišty
Podlahové lišty jsou dostupné v mnoha odstínech a materiálech. Chytře doladí finální vzhled podlahové krytiny. Hodí se nejen pro různé druhy podlah jako je vinil nebo laminátové podlaha, ale také ke dlaždicím či kobercům.

Přechod 50 mm - oblý Küberit 463 SK

Přechodové profily
Přechodové profily a lišty jsou vám k dispozici v široké škále barevných provedení a v různých šířkách. Můžete si tak zvolit hliníkový vzhled nebo imitaci dřeva v podobě laminátové fólie. Mohou být samolepící nebo šroubovací. Přechodové profily se hodí hlavně pro přechod podlah o stejné výšce.

Schodové hrany
Pokud máte v interiéru schody, pak využijete i schodové hrany a schodové profily. Ty slouží ke krytí schodových hran, ochraně hran schodů i ke zlepšení estetických vlastností. I u těchto doplňků si můžete vybrat z několika designů.

Ukončovací lišty a profily
Ukončovací lišty a profily slouží k zakončení hran schodů, podlahové krytiny nebo koberců, a to ze všech stran. Ukončovací lišta se zároveň postará i o ochranu schodů před jejich mechanickým poškozením.

8902304085038v

Nájezdové lišty a profily
Nájezdové lišty a profily jsou ideálním řešením pro frekventovaný a hodně zatěžovaná místa. Vybírejte z dlouhé řady atraktivních a moderních designů a slaďte vzhled nájezdových lišt a profilů s celkovým vzhledem vaší podlahové krytiny.

Soklové lišty a profily
Soklové lišty a profily nejen že chrání podlahu před poškozením a vznikem vlhkosti, ale také pod ně můžete chytře schovat kabely vedení v dané místnosti. V nabídce je naleznete v různých tvarech a barevných provedeních.