Ideální nákladní auto, které se používá na převoz sypkého materiálu, by mělo být vybaveno vhodnou korbou. Poté je jednodušší vykládání na příslušné místo. Celkově se dá říci, že korby na nákladní auto jsou velmi praktické a dobrou zprávou je, že česká firma má bohaté zkušenosti s výrobou složitých konstrukčních prvků. Ty jsou poté vytvořeny přesně na míru podle potřeby a typu vozidla. Navíc je celkem přínosné, že se mohou upravit takto nákladní automobily všech značek a provedení. Každá taková přestavba má svoji certifikaci a je na ni plné spolehnutí. Není problém takto vybavit sklápěčové korby od jednostranných verzí až po třístranné.

korba

Další možná přínosná úprava

Přestavby a různé úpravy se dělají skutečně na míru a poté se samozřejmě i lépe pracuje. K velmi oblíbeným patří valníková plošina a ta může být pro civilní, tak i vojenská vozidla. Je provedena včetně pomocných rámů, vše splňuje normy a směrnice. Na materiál se dá plně spolehnout a konstrukce je plně přizpůsobena celkové hmotnostní kategorii vozidla. Lze samozřejmě vše přizpůsobit potřebám a k jakým účelům bude vozidlo využito. Vojenská vozidla jsou ještě specifická tím, že musí mít armádní osvědčení AQUAP, naplňovat tak přísné podmínky na materiál, postup výroby a přirozeně i kvalitu. Není problém vyrobit i valníky pro převoz nebezpečných látek, které se musí přepravovat po silnici.

vdo-4.0

Servis tachografů

Bez správného tachografu se neobejde žádné vozidlo kategorie N2,N3, které bylo registrované po roce 1990 – leda, že by mělo výjimku. Ovšem i v tomto případě se řada řidičů může potýkat s problémy, které jsou spojeny právě s touto jednotkou. Poté je na místě ověření tachografů, které opět firma provádí, a dokonce i menší poruchy opravuje ve velmi krátké době. Servis je prováděný v podstatě výměnným způsobem. Zákazník se nemusí obávat toho, že by jezdil bez tachometru, jelikož může využít možnosti odjet s novou jednotkou. Nebo si lze i počkat na menší opravu.