První rozhodnutí, že vaše služba bude na trhu žádaná, je pouhý začátek. Když si úspěšně zařídíte firmu, provozovnu, nakoupíte materiál a pustíte se do boje, tak to stojí neskutečně hodně práce, času, ale i počáteční investice. Lidé si musí zvyknout na vaše služby a také je zkusit, zdali budou pro ně dostatečně vyhovující.

přátelské gesto

Pokud si získáte srdce zákazníků, což je většinou laskavým, chápajícím postojem a kvalitní prací, tak vaše prosperita může zdárně kvést. Co když ale se vám postaví do cesty překážka a zakázka, kterou jste sice dobře, a kvalitně odvedl, není proplacena? Investoval jste vlastní zdroje a ani ty nejsou nekonečné. Malý problém se začal poměrně dost nafukovat a začíná být dost neúnosný. Ani vy totiž nejste schopen dodržet termíny plateb. A aniž byste o to nějakým způsobem usiloval, vaše jméno se ocitá jinde, než by mělo a to v registru dlužníků.

přátelský pozdrav

To není konečná stanice

Samozřejmě, že taková situace se spustí jako lavina a v podstatě nejde zastavit, má snad jen jedno řešení, které momentálně vidíte. Prodat dům a vyplatit se, možná začít znovu, ale raději někde jinde. Přesto máte ještě záložní plán. Kdyby vám na bance půjčili větší částku, že byste všechno zaplatil, tak by domeček nemusel mít nové majitele. Bohužel i zde váš plán totálně zkrachoval. Banka nejprve požadovala potvrzení a dokládání příjmu a dalších náležitostí, což by takový problém nebyl, ale schvalovací proces byl zrádce. Neprošel jste přes registr. Ačkoliv se můžete domnívat, že to znamená totální konec, nemusí to takto být, když zažádáte o nebankovní hypotéku bez registru.

sám na ulici

Řešení je zde dříve, než jste čekal

Sice budete potřebovat váš domeček, ale pouze jako záruku. Během velmi krátké doby budete na účtu bohatší. Finanční poradci totiž dokážou hotové zázraky. Vy pouze z pohodlí domova vyplníte online žádost a přidáte fotografie nemovitosti. Žádné složité dokazování příjmu nebo záznam v registru. Za získané peníze můžete zaplatit přesně to co je třeba, nikdo vám neurčuje, jak s nimi naložit. Dokonce i splátky máte vypočtené, aby to nezatížilo vaše podnikání nebo rodinný rozpočet. To se rozhodně vyplatí!