Robotický vysavač není náhradou klasického vysavače s hubicí. Jeho hlavními přednostmi jsou nezávislost a pravidelnost úklidu. A to se v domácnosti vždy hodí. Protože pracuje častěji, dochází ke značnému snížení množství celkových nečistot na podlaze i ostatních površích.
Několik důvodů, proč si ho pořídit:
 ovládání vysavače

Šetří čas, energii a zvládne to lépe

Jak víte, že jste uklidili dokonale, že všechny nečistoty jsou pryč? On to ví. Jde na to vědecky. Jsou na to vybaveni. Mají speciální optické snímače prachu. Vidí více než vy. Když se dostane na místo, kde je větší nepořádek, přepne do režimu s vyšším výkonem. Také místo navštíví opakovaně. Všechen prach, drobečky a chlupy odstraní a je opět čisto. A vy se můžete věnovat něčemu jinému.
 

Uklidí i vysoko, aniž by spadl

Dnešní robotické vysavače v mnohém pokročily. Mají šikovné senzory i na to, aby se vyhnuly různým překážkám a pádům z výšky. Nemusíte se bát, že vám spadnou ze schodiště, ze skříně nebo jiného vyvýšeného místa.
 

Ekologicky dezinfikuje

Nemusíte kupovat žádné chemické přípravky na podlahu, přesto bude nejen čistá, ale i vydezinfikovaná. Některé robotické vysavače to zvládnou. Jsou vybaveny UV lampou nebo nanočásticemi stříbra. Tak během úklidu dokáží zlikvidovat až devadesát devět procent roztočů a bakterií. To je skvělé dvojnásob, pokud jsou v rodině alergici.
 

Sám se vysype, sám se nabije

Protože je opravdu samostatný, dokáže to. I když zásobník nevypadá příliš velký, tak díky funkci automatického vyprazdňování se zdá „bezedným“. Když se zásobník naplní, přeruší vysavač práci a zajede se vysypat do své nabíjecí stanice.
 košťata u zdi

Uklidí i po zvířátkách

Každý, kdo je šťastným majitelem psa nebo kočky dobře ví, že to obnáší i problém v podobě chlupů na takřka všech místech v domácnosti. Jejich úklid je náročný. I s takovým těžkým úkolem si robotický vysavač poradí. S pomocí výkonného kartáče zbaví chlupů koberce i hladké povrchy.
 

3.2/5 - (4 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup