Předpokládám, že úplně všechno má své podmínky a další povinnosti, aby vše bylo v pořádku. Protože všechno je na světě kvůli tomu, aby se to nějak dodržovalo nebo aby lidé z toho měli potěšení. Vzpomínám si, když jsem začala pracovat v obchodě, kde se prodávalo smíšené zboží. To je asi deset let zpátky, ale řeknu vám, že jsem se u toho vždycky velice bavila. A to hlavně také z toho důvodu, že jsme tam měli nedostatek personálu a taky hlavně pracovních pomůcek. Řeknu vám, že když jsme měli třeba tahat těžké tašky anebo další bedny, tak to byla opravdu pohroma.

Maso se převáží bezpečně.

Kolikrát se mi stalo, že mi ruply záda, a dokonce jedna moje kolegyně musela na operaci, protože už měla něco špatného s plotýnkami. Bylo opravdu obtížné něco tahat, aniž byste měli některé přepravky anebo vozíky či palety, co by vám o dost usnadnilo práci. Kolikrát jsem také říkala svému zaměstnavateli, že nám by se v práci hodily palety anebo nějaký vysokozdvižný vozík, abychom si ušetřili práci a také zdraví. A hlavně naše tělo. My přeci nejsme v oceli a myslím si, že každý člověk by měl mít nějaké pracovní pomůcky, které mu všechno usnadní. A my, když jsme potom také chtěli přepravky na maso, tak nám zaměstnavatel říkal, že nám ještě musí vystačit ty staré přepravky na maso, které máme už roky na skladě.

Maso se denně prodává.

Jenomže mi věřte, ty staré přepravky na maso už byly takové upatlané a podle mého názoru už také nebyly nic moc. Takže jsem svému zaměstnavateli řekla, jestli se nestydí tohle takhle prezentovat v obchodě. Nakonec to dopadlo tak, že šéf z webové stránky schoellerallibert.com objednal kvalitní a pevné přepravky na maso, které jsou zdravotně nezávadné a které odpovídají všem standardům kvality, A jsem opravdu nadšená, že to bylo opravdu perfektní, protože tyto přepravky na maso byly opravdu skvělé a zvládly to, co slibovaly.