V mnoha případech je toho neúměrně mnoho nakládáno především na ženy. Skloubit rodinu a zaměstnání vyžaduje spoustu energie. A často nám proto nezůstává chvilka pro relaxaci a uklidnění. Přitom udělat si čas sama pro sebe je velice důležité. Zkuste to vzít tedy z jiné strany a staňte se sama sobě koučem. Není to vůbec nic složitého. Naopak. Dokáže vám to pomoci v relaxaci a navození pohody pro vaši psychiku. Jednou z nejdůležitějších věcí je sebereflexe. Což znamená umět o sobě přemýšlet, vnímat své city a své činy.

relax box

  • Stále nevíte, jak začít?
  • Jak docílit toho, aby bylo vaše tělo a vaše duše v rovnováze?

Můžete využít jednoduchou a praktickou pomůcku, kterou je Relax box – sada na uklidnění a tvoření. Naučíte se zapisovat si myšlenky, nápady, sny a situace. Je to velice prospěšné nejen pro aktuální situaci, kdy se prostě ze všeho vypíšete, ale také pro budoucnost. Tím, že se budete moci vrátit ke svým minulým myšlenkám, získáte potřebný nadhled a snáze najdete odpověď na složité životní otázky.

Žádný nápad už se vám neztratí

Ve vašem relaxačním boxíku najdete kromě zápisníku také samolepky a kancelářské sponky, které vám zajistí dokonalou přehlednost. Roztřídit si jednotlivé oblasti svých zaznamenaných myšlenek můžete pomocí washi pásky na zdobení. Vaši fantazii podpoří metalické fixy na kreativní tvoření. Stejnou službu vám udělá popisovač pro psaní i malování. Tyto prvky využijete pro možnost arteterapie. Prázdné osobní karty zaplníte spoustou nápadů. Tím, že je budete mít vždy kam zaznamenat, už se vám nestane, že by některý přišel vniveč.

sada na uklidnění

  • V současné době stále více proniká do naší kultury jeden zajímavý prvek, kterým je mandala.
  • Tento obrazec má mnoho různých podob a také mnoho významů.
    • Rozhodně není lehké ho vytvořit.
    • Proto máte ve svém boxu dalšího pomocníka.
    • A tím je šablona mandaly pro tvoření.

Všechny součásti vám přehledně uschová praktické pouzdro.

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup