Prasklé nebo jinak porušené sklo na automobilu je jedním z nejčastějších defektů, které se při běžném provozu na komunikacích stávají. K poškození skla může dojít také vinou krupobití, silného větru nebo při bouřce. Nevšímat si toho a dál automobil používat může být mnoha případech nebezpečné.

  • Měnit autosklo v domácích podmínkách je docela náročné.
  • Proto je vždy lepší variantou obrátit se na odborníky.
    • A to především v případě, že se jedná o čelní sklo.

čelní sklo

Oprava čelního skla je pro profesionální mechaniky každodenní rutinou. Proto můžete počítat s tím, že vaše auto bude opět připraveno v bezvadném stavu během krátké chvíle. Což znamená, že celý proces proběhne i do dvou hodin od přistavení vozidla. Než si v blízké kavárně vychutnáte kávu a zákusek, bude vše opět v pořádku. Kromě výměny čelního skla u osobních automobilů se profesionální servis zabývá také výměnou skel u autobusů. I v tomto případě jde o rychlý a 100% precizní výsledek.

Vyřízení pojistné události zdarma

Využít služeb zkušených mechaniků přináší celou řadu dalších výhod. Vždy budete mít jistotu, že vaše vozidlo dostane pouze originální sklo světových značek. Prakticky veškeré typy autoskel jsou připravené ve skladu, a tudíž odpadá čekací doba při jejich objednávání. Při vyřizování celého procesu, kterým je výměna čelního skla, můžete také využít další služby.

oprava čelního skla

  • Jednou z těch, o kterou je z pochopitelných důvodů velký zájem, je kompletní vyřízení pojistné události zdarma.

Po výměně skla můžete také počítat s bezplatným vyčištěním interiéru suchou i mokrou metodou. Mechanik je také schopný vyhodnotit, jestli je výměna skla opravdu nutná. V některých případech, kdy dojde vinou odraženého kamenu pouze k lehčí prasklině, je možné použít metodu bodové opravy autoskla. Tento proces trvá pouhou jednu hodinu a vozidlo není nutné dopravit do servisu. Opravu lze provést kdekoliv.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup