Milujete kempování a vše spojené s ním? Když jste jako děti jezdili s rodiči pod stan a učili jste se novým věcem. Máte na tyto doby krásné vzpomínky y a rádi byste je předali svým dětem. Postavit stan na vhodné místo, tak aby nestál na nerovné ploše a aby při dešti do něj nezatékalo. Musíte dobře zabít kolíky, aby byl stan dobře vyšponovaný. Když se naučíte sekat dřevo na třísky, abyste mohli večer rozdělat táborák a opéct si buřty nebo grilovat maso. Poznáte jaké to je vařit na plynovém hořáku a jíst z kempingového vybavení. Už jen jídlo v přírodě vám přijde jiné než doma. Kempování má plno pozitiv a rozhodně by o to neměli děti přicházet. Naučí se tak spoustu pozitivních věcí, které by se jim mohli do života hodit. Není nad krásné vzpomínky z dětství.

kouzelné město

Mi vám jedno takové místo na kempování doporučíme. Ne jedná se tedy o dovolenou v České republice, ale ve Slovinsku. Slovinsko je krásná země a je vyhledávaná především turisty, kteří rádi tráví čas v přírodě. Najdete tu průzračná jezera, hory a pohádkovou krajinu. Milovníci přírody si tu rozhodně přijdou na své. Kemp se nachází u městečka Zgornje Jezersko. Nedaleko kempu je krásné Planšarské jezero a spousta přírodních míst k vidění. Kemp Slovinsko je plně vybavený. Jsou přesně vyhrazené místa, kde můžete postavit vlastní stan.

večerní táborák

Můžete využít venkovní zastřešený gril a varné ploténky. V případě, že byste neměli vlastní plynový hořák. V okolí jsou lavičky, které můžete využít. Nebo můžete zvolit ubytování v glamping chatkách pro dvě osoby. Celková kapacita je pět chatek po dvou a jedna rodinná chatka pro pět lidí. Sociální zařízení je společné pro všechny. Je čisté a majitelé se o něj řádně starají. Jak toalety, tak sprchy jsou v dobrém stavu. V koupelně je možné si zapůjčit fén na vyfoukání vlasů, což ocení hlavně dlouhovlasé dámy. K ubytování lze objednat i bohaté snídaně z místních specialit. Rozhodně nebudete litovat. Občerstvení najdete v restauraci nebo baru. Neváhejte a dopřejte dětem stejné zážitky, jako jste měli vy jako malý.