Možností, jak a kde se seznámit, je opravdu mnoho. Všechny ale mají jednoho společného jmenovatele a tím je vaše snaha a komunikace s lidmi – ať už ve svém okolí, nebo online třeba na seznamce randino. Pojďme se podívat na seznamování on-line, a hlavně na co dát pozor, abychom byli úspěšní a neztráceli zbytečně čas.

Registrace na seznamce a atraktivní profil je základ

Dříve nebo později se budete muset zaregistrovat. Jednak proto, abyste si mohli vytvořit vlastní seznamovací profil, který uvidí ostatní a také proto, abyste mohli oslovit uživatele, kteří vás zaujmou.
Vždy pečlivě a pravdivě vyplňte všechny informace. Pokud je možnost napsat něco o sobě vlastními slovy, udělejte to. Představte se, napište, co máte rádi a co vás baví. Vhodné je zmínit také své koníčky, zájmy, záliby a nějakou základní představu nebo zásadní požadavky na vámi hledaný protějšek. Správný seznamovací inzerát by mohl vypadat třeba nějak takto:
„Jsem pozitivní a rozumná žena, rozvedená a mám dvě děti. Baví mě zahrádka, kolo, procházky a hledám kamaráda – přítele, který to má tak nějak podobně. Více si můžeme napsat, nebo zavolat. Těším se, Veronika.“
Přemýšlíte, zda-li přidat svou fotku? Pokud to myslíte vážně a nemáte co skrývat, pak na seznamce vždy přidejte fotku.

couple-3157067_1280

Vyhledávání těch správných lidí

Snad každá seznamka má možnost vyhledávání, takže neváhejte a pokud to myslíte se seznámením vážně, určitě denně alespoň 10 minut zkuste vyhledávat a kontaktovat uživatele, kteří vás zaujmou.
Doporučujeme vyhledávání postupně upřesňovat, protože i když je na seznamce tisíce lidí, špatná kombinace předvoleb, nebo příliš velké množství předvoleb může snadno způsobit, že nikoho nevyhledáte. Proto stačí nejprve volba pohlaví, věkové rozmezí, lokalita a vyzkoušet, co nám seznamka nabídne. Postupně pak můžete různé předvolby přidávat.

Domlouváme si rande bez předsudků

Když už objevíte někoho, kdo odpovídá vašim základním požadavkům, je to příjemné. Ale na nic nečekejte, napište uživateli milou zprávu a zkuste si pár řádků vyměnit. Pokud si rozumíte a váš záměr na seznamce je tak nějak shodný, je dobré si zavolat, trochu popovídat a domluvit si rande.
Určitě na nic nečekejte, nejste jediní, koho zaujal právě tento uživatel. Doporučujeme, abyste se rande neobávali, brali to sportovně a s sebou si nenosili zbytečné předsudky. Vynechte také úvahy o tom, zda-li to dopadne dobře nebo nedopadne. Prostě si zajděte ven a poznejte někoho nového. Může z toho být vážný vztah, ale klidně třeba jen přátelství, pracovní kontakt, nebo parťák na sport.

3/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup