Když byl ještě „starý“ Facebook, bylo to jednoduché. Prostě jste klikli pravou myší na obrázek a nechali si zobrazit adresu původního videa. Tu jste pak poslali tomu, koho jste chtěli videem oblažit. Tato funkce byla novým FB zrušena a video si můžete tak maximálně uložit do oblíbených. Nikde není zaručeno, že tam zůstane. Proč tato „novinka, to se neví.

počítač

Pravděpodobně půjde zase o tu samou věc jako jsou autorská práva. Nějaký mudrlant se domnívá, že o ně někdo stojí. Tedy z obyčejných lidí, kteří natočí třeba své dítě, nebo nějaké zvíře v legrační situaci. No, my nebudeme pátrat proč to šéfové FB udělali, my se raději zaměříme na to, jak tuto jejich podivnou politiku obejít.

Vyzkoušíme tedy následující web, kde to půjde, nebo by alespoň mělo jít bez jakýchkoli nástrojů stažených do vašeho notebooku či čehokoli jiného. Facebook video download online free, to je ona stránka, o které jsem před malou chvílí psal. Nelekejte se anglických výrazů, je to jen odkaz a ony výrazy nejsou pro nás podstatné. Jen nám říkají, že jde o stahování online a zadarmo. A vy díky tomuto odkazu budete moci stahovat videa přímo a dát si je na své úložiště, odkud vám nezmizí zcela určitě.

lapto

Nuže, pokud to tedy chcete vyzkoušet, musíte si najít na Facebooku videjko, které se vám líbí a spustit ho v celo obrazovém módu. A z něj pak teprve zkopírovat jeho adresu. Tu nechte ve schránce a přejděte jinam. Pokud jste klikli na odkaz zde (nahoře ten modrý), tak se vám otevřel další web, který je vlastně takovým konvertorem i downloaderem současně. Tam klikněte na obdélník, kde ja psáno Facebook. Otevře se vám další okno, kam vložíte ze schránky onu zkopírovanou adresu. Nu, a to je vše. Pak už se spustí konverze a videjko se vám začne stahovat. Uloží se tam, kam mu poručíte a tím je to hotovo úplně. Video si pojmenujte jak libo, a to je celé.