Mluvit v superlativech rozhodně není přehánění, tisíce let slávy olivového oleje se lehce promítá i do dnešního hodnocení. Při výběru nemusíte spěchat, nutné je rozvážit, jakou odrůdu zvolit, neboť některá si dobře rozumí s dobře propečeným steakem na grilu, jiná zase zvládne v až umělecké kvalitě dochutit domácí kváskový chléb či těstovinový salát. A napotřetí se můžete odměnit sladkou tečkou s čokoládovým dortem. Řekněte sami, má snad nějaká plodina tak pestré využití, aby byla olivám snad i zdatnou konkurencí?

Darky 19

Zkuste to tentokrát hodně originálně

Vybrat takový dárek, se kterým se nebudete opakovat – a jenž potěší snad prakticky všechny, protože nabídne originalitu, dokonalou estetiku, a snad ještě lepší chuťové vlastnosti? Hodí se do každé domácnosti, ale zabodujete, i když půjde o klasický firemní dárek, pozornost pro vaše dlouholeté obchodní partnery, jimž byste rádi poděkovali za přízeň. Dárkové balení v podobě elegantní kazety je přeci značně reprezentativní, takže chybu jistě neuděláte, to spíše naopak.

Darky 20

Příjemně překvapíte, jak také jinak, že?
Olivový ale může být rozhodně i dárek pro muže, kteří se v kuchyni cítí dobře a leccos dobrého si umí sami připravit. Složité rozhodování před regály obchodů nikam nevede, ale stačí jedno kliknutí a máte inspiraci? Potom je online nákup zajímavá volba, zvláště pokud chcete vymyslet vskutku pěkný dárek a současně neztrácet čas procházkami po nákupních centrech. Kvalitní olivový olej vám vydrží celé měsíce a můžete jej otevřít, až na něj dostanete chuť nebo se bude blížit příležitost, kdy budete moci zazářit v kuchyni svým delikátním menu. Nebojte se malých experimentů, protože s olivami provoníte celou místnost přírodním aroma – a budete mít také mnohem lepší náladu, to je totiž vyzkoušené…

4.5/5 - (2 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup