Potřebujete novou skříň do síně, kde byste měli společně úložný prostor, ale část by byla vymezena místu na sednutí a věšákům, které jsou potřeba na pověšení bundy nebo kabátu. Takové skříně můžete sehnat v kterémkoliv obchodě s nábytkem, ale nikdy vám nebude pasovat tak dobře jako, když si jí necháte udělat skříň na míru. Budete mít jistotu, že v chodbě využijete dostatečný prostor, aby bylo vše podle vašich představ. Chodba je ideální místo, než vstoupíte do samotného bytu nebo domu. Je to prostor, ro odložení svršků, které by vás v místnosti zbytečně zahřívali a boty, které mohou být v zimní období mokré a špinavé, podle počasí venku.

skříně na míru

V letních dnech zde necháte pantofle nebo tenisky, podle toho čemu dáváte přednost. Odkládací prostor je potřeba v každé domácnosti. Musíte si někam uskladnit boty, když vstoupíte domů. Stejně tak je to s vrchním oděvem. Proto je dobré něco takového mít. Když ještě zvážíte to, že vedle takového prostoru bude velká skříň až ke stropu, můžete v ní uchovávat papuče na přezutí, nepotřebné boty nebo i ty co právě užíváte. Aspoň se vám nebudou válet po zemi. Je to skvělí prostor pro potřebné a běžně užívané věci, které chcete mít na blízku, než odcházíte z domu.

skříně na míru

V letních dnech to mohou být například sluneční brýle a to doma nemáte určitě jen jedny, nebo u těch, kteří mají doma čtyřnohého mazlíčka tak je to obojek s náhubkem a vodítkem. I tyto věci jsou důležité. Pro ně by bylo vhodné mít třeba nad sedací plochou oddělené výsuvné zásuvky, kde by se dali věci schovat, aby nebyli všem na očích. Určitě si dokážete samy navrhnout potřebný botník, prostor na sednutí i skříň na uskladnění, stejně tak potřebné háčky na bundy. Nechte si předsíň udělat na míru a máte to bez starostí, jen přemýšlejte, co se vám vše bude hodit. Ať na něco nezapomenete, když už budete mít něco nového, ať je na to prostor.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup