Snad každý z nás má typ automobilu, kterému dává přednost. Většinou si jej vybíráme pro jeho jízdní vlastnosti či spotřebu, mnohdy také pro maximální rychlost, které umí dosáhnout. Avšak jako u čehokoliv jiného, i zde se móda mění, zvláště s tím, jak na trh přichází stále nové a lepší vozy.

V současné době patří k těm nejoblíbenějším u mnoha řidičů Subaru, konkrétně typ Subaru Outback. Jedná se o moderní typ sportovně užitkového vozu, který je vhodný do každého terénu. Většina SUV však má problém s jízdou po městě, především kvůli své velikosti. Jak je na tom tento typ?

subaru

Popravdě, oproti ostatním SUV je poněkud kompaktnější, takže mu nedělá problém proplétat se i úzkými uličkami měst. Přesto je však stále nejvhodnější do terénu, jak dokládá pohon na všechna čtyři kola, vysoký podvozek i kvalitní pérování. Můžete si tak být jisti, že i jízda po poli bude téměř stejná jako po klasické silnici.

Ovšem to není vše, co na tomto modelu zájemce láká. Patří sem i vylepšení, která se postupně stávají standardem, jako je automatické otevírání oken, zapínání a vypínání motoru stisknutím tlačítka, vestavěná navigace či vyhřívaná sedadla, která oceníte především v zimním období. Klimatizace je pak samozřejmostí.

Jistě, doposud jsme hovořili o pozitivech, avšak je jen dobré zmínit také určitá negativa, která tento vůz má. A jedním z nich je neduh, který trápí většinu automobilů této kategorie, a to je vysoká spotřeba. Tento neduh je nyní ještě výraznější s prudkým zdražením pohonných hmot.

stříbrné subaru

Dalším problémem je pak jeho pořizovací cena, která vzhledem ke všem doplňkům a vylepšením není nejmenší. Proto se lidé často snaží najít ojetý vůz, avšak Subaru bazar příliš často nevede, a není divu, koneckonců je to ještě relativní novinka.

Je tedy jen na vás, abyste zvážili veškerá pozitiva a negativa a také to, zda skutečně využijete veškeré přednosti tohoto automobilu. Investice to totiž bude nemalá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup