Doby, kdy se tato součástka montovala do sportovních vozidel, je dávno pryč. V současné době se jedná o celkem běžný komponent, který se používá jak pro osobní automobily, tak nákladní auta. V podstatě je součástí motoru a jeho úkol je celkem jednoduchý, musí zvýšit jeho výkon. Je rozděleno v podstatě do dvou částí, kterými je turbína a kompresor. Samozřejmě dále obsahuje menší komponenty, bez kterých by těžko fungovalo. Jedná se o ložiska a to kluzná a axiální, nesmí chybět spojovací hřídel, řízení regulace, ovládací táhlo a mnohé další součástky.

repas

Jeho historie se začala psát roku 1909 a od té doby se skutečně změnilo k nepoznání. Je pravdou, že pokud se některý díl turbodmychadla porouchá, tak výkon okamžitě bude velmi špatný. Je otázkou, co s tím dělat. Zakoupit nové nebo se pustit do repase, která je podstatně levnější? Mnoho opotřebovaných dílů může být snadno opraveno a turbodmychadla se řadí k nim.

Zvýšení celkového výkonu motoru

Turbo je dobrá věc i v tom, že zvládne odvádět nevyužitou energii výfukových plynů. Ty vznikají při nastartování a samozřejmě vedou do první poloviny turba, do turbíny. Plyn roztočí turbínové kolo a směřuje skrze klapku ven. Důležitá je hřídel, která roztočí následně kolo kompresoru. To se již nacházíme ve druhé části a tady je vzduch. V podstatě zde působí fyzikální zákony, které se rovněž postarají o další průběh. Pokud něco přestává fungovat, znamená to problém. Naštěstí lze si objednat repasované Turbodmychadla. Není třeba se obávat o to, že by se jednalo o horší kvalitu. V současné době se používá ta nejnovější technologie a díky tomu se dají turbodmychadla opravit. Regenerace turbodmychadel je levná a spolehlivá.

turbo

  • V první řadě je nutné vybrat odpovídající turbo podle typu vozidla.
  • Při koupi každý získá doklad o prodeji.
  • Nechybí záruční list na 2 roky a to bez jakéhokoliv omezení. Například s nájezdem kilometrů.
  • Není problém, abyste získali protokol o dovažování a test na utěsnění.
  • Repasovaná turbodmychadla budou šlapat jako hodinky, že je od originálního dílu rozhodně nepoznáte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup