Pokud si vybíráte nový telefon, jistě pohlížíte i na to, jakou má výdrž baterie. To je totiž jedním z nejdůležitějších aspektů. Už se vám to jistě párkrát stalo – zrovna v tu nejnevhodnější chvíli, když potřebujete vyřídit důležitý hovor nebo se připojit k internetu – bum a baterka je totálně vybitá. Zajistěte si proto, aby baterka ve vašem mobilním telefonu vydržela co nejdéle. Pak vás podobný problém nezaskočí.

baterie do mobilu

Vyždímejte z vaší baterie maximum
Nový mobilní telefon vydrží nabitý i několik dní? Zdá se vám to jako sci-fi? Často jsou totiž baterie do mobilu přetěžovány dlouhodobým používáním. Ať už jde o telefonování nebo surfování na internetu, na kvalitě a životnosti baterie se to rozhodně podepíše. Správným používáním a nastavením vašeho mobilního telefonu můžete z jeho baterie vyždímat maximum. Na co se tedy v této oblasti zaměřit?

Jak prodloužit výdrž baterie do mobilního telefonu?
Důležité je naučit se vypínat funkce, které nepoužíváte. Občas tak není na škodu, zda nemáte zbytečně zapnutou wifi nebo data, zjišťování polohy a další podobné. Zaměřte se i na snížení jasu podsvícení vašeho displeje. Často používané aplikace raději nechte běžet na pozadí. Až se k nim budete chtít vrátit, pro smartphone to takto bude jednodušší, než aplikaci znovu spouštět.

mobilní telefon

Chce to i správnou nabíječku
V případě použití běžné nabíječky můžete mít váš smartphone nabitý cca za 3 hodiny. U některých typů mobilních telefonů už jsou ovšem běžné i nabíječky, které jej zvládnou nabít za zlomek této doby. Rychlonabíječka je tak skvělým řešením pro dobití vašeho smartphone během krátkého časového úseku. Pro srovnání s klasickými nabíječkami rychlonabíječky zvládnou mobilní telefon nabít již za úctyhodných 30–45 minut. Pokud se vám tedy stane, že vás v tu nejnevhodnější dobu zaskočí vybití vašeho přístroje a jste v dosahu elektrické sítě, může být brzy připraven opět k použití.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup