Chcete si začít užívat jízdu ve vašem automobilu opravdu naplno? Vyzkoušejte skvělou vychytávku, kterou je vzduchový podvozek Octavia 1, jenž vám umožní během potřeby měnit výšku vašeho vozu, a to pouhým stiskem tlačítka. Tento doplněk oceníte především pro jeho variabilitu, možnosti úpravy výšky z místa řidiče a možnosti plného položení vozidla na zem. To je žádoucí třeba na automobilových srazech a výstavách.

vzduchovy-podvozek-skoda-octavia-1-kombi-1u5

Co to je vzduchový podvozek a jak funguje
Jedná se o několik dílů společně spojujících karoserii vozidla s jeho koly. Tím dochází ke vnímání každého povrchu silnice a také k přenášení výkonu auta při kontaktu s vozovkou. Takto uzpůsobený podvozek pak ovlivňuje nejen celkový pocit řidiče a spolujezdců z jízdy, ale také ovladatelnost vozidla a v neposlední řadě i jeho vzhled. Klasické automobilové podvozku jsou vybavené pružinami, které u vzduchové podvozku nahrazuje tzv. vzduchový měch z flexibilní gumy vyznačující se vysokou odolností. Během vaší jízdy se tyto měch naplňují a vyprazdňují vzduchem, což se ovládá buďto za pomoci přepínače nebo stisknutím k tomu určenému tlačítka.

Co vám umožní vzduchový podvozek Octavia 1

  • nadzvednout si podvozek během překonání překážky nebo nerovnosti na silnici (např. při jízdě přes zpomalovací prahy, při jízdě přes silnici, na které probíhá frézování vozovky apod.)
  • přizpůsobit si komfort z jízdy přesně vašim přáním a požadavkům
  • položení vozu úplně až na zem během automobilových srazů a výstav

octavia

Co je k tomu potřeba?
Zatoužili jste po této vychytávce pro váš vůz Škoda Octavia 1? Co je ke vzduchovému podvozku potřeba? Bude vám jen stačit pořídit si speciální set v podobě vzduchem stavitelných tlumičů určených přímo pro Škodu Octavia Combi a brzy si budete moci začít užívat všech východ vzduchového podvozku a lepšího komfortu během jízdy.