Máte plnou hlavu nápadů, co všechno byste koupili, kdybyste měli plné kapsy peněz? Takové myšlenky člověka často přepadají hlavně před Vánoci, kdy je potřeba tak jako tak obdarovat blízké a všichni víme, co by se jim nejvíce líbilo, ale stejně tak je nám jasné, že na splnění jejich přání nemáme dost peněz. Nicméně kdybyste si přece jen některé vánoce chtěli naplno užít, je zde možnost, jak to udělat a sehnat dostatek peněz naprosto na cokoli. A záleží jen na vás samotných, co konkrétně to bude. Můžete koupit dětem počítač, manželce krásný šperk nezanedbatelné hodnoty a celou rodinu dohromady obdarovat třeba ještě navíc i pěknou letní dovolenou. A samozřejmě při té příležitosti nezapomeňte také na sebe. Každému je jistě hned na první pohled jasné, že takto se „rozšoupnout“ bude stát pořádný balík peněz. Ale ani to nemusí vadit. Jen je potřeba počítat s tím, že každá půjčka něco stojí, takže nejen, že budete muset nezanedbatelnou dlužnou částku vrátit, ale ještě se k ní navíc přidají i stejně nezanedbatelné úroky.

cas jsou penize (2)

Ať už si celou věc rozmyslíte jakkoli, je tu pro vás americká hypotéka, půjčka pro podobné účely jako dělaná. Především proto, že není nijak účelově vymezená, takže je zde pro všechny vaše plány, ať už jsou jakkoli pestré, jakkoli šílené, a třeba i když je několikrát změníte. Je to snad jediný druh půjčky, který vás nebude nepříjemně omezovat tím, co si za ni můžete nebo nesmíte pořídit.

detail 10 euro

Jak se ručí za americkou hypotéku?

Jak jinak, než nemovitým majetkem! Záruka v podobě nemovitosti je zde naprosto typická a platí to pro všechny půjčky tohoto typ bez ohledu na poskytovatele. A právě v tom je ta svoboda – složíte solidní záruku a můžete si oproti ní odnést, kolik peněz chcete a naložit s nimi podle vlastního uvážení.

To vše za předpokladu, že máte zároveň dostatečně vysoký příjem na to, abyste svůj dluh dovedli pravidelně a bez nesnází splácet.