O tom, že káva nemusí být jen nápoj, který si automaticky připravujete každé ráno, vás přesvědčí česká pražírna Fiftybeans. Káva, kterou si zde zakoupíte, může být totiž i krásným dárkem pro někoho blízkého. V tomto případě má nákup kávy ve specializovaném obchodě celou řadu výhod. K nejvýznamnějším patří především široký výběr v druzích a tím pádem i chutích. Vybírat můžete kávu sladkou nebo například šťavnatou.

káva

  • Další výhodou je, že jsou balení zajímavá i z estetického hlediska.
  • Jako dárek tedy ideální.

Využít také můžete kávové předplatné. Díky tomuto kroku si zajistíte každý měsíc 200 g zrnkové kávy upražené speciálně na filtr. Kávové předplatné je výhodné také proto, že vám bude káva doručena bez poštovného. Stačí si zvolit dobu předplatného, počet balíčků a pak už se jen těšit na provoněnou zásilku kvalitní kávy.

  • Výběr je skutečně velice pestrý a každý kávový gurmán si zaručeně vybere to pravé.

Společností Fiftybean není pouze prodejcem kávy

Společnost Fiftybean má pro vás ještě jedno příjemné překvapení. Můžete si stáhnout a vytisknout certifikát, který bude dokonalým doplňkem kávového dárku pro vašeho blízkého. Pokud předplatné kupujete jako dárek, pak nezapomeňte v objednávce uvést doručovací adresu obdarovaného.

pražit kávu

  • Jestliže si nejste jisti výběrem, pak můžete využít naše poradenství.
  • Jiná káva se totiž hodí pro odpolední pohodu s oblíbeným zákuskem a jiná bude vhodná pro podvečerní párty s přáteli.

Rozdíly jsou také v přípravě jednotlivých druhů káv. Některé druhy se dokonce hodí i na přípravu oblíbené ledové kávy. Tu si můžete připravit předem, na noc ji dát do ledničky a ráno budete mít připravený osvěžující nápoj. Anebo můžete celý proces otočit a ledovou kávu si připravit na odpoledne či na večer. Tento nápad oceníte především v horkých letních dnech.