Každý z nás je strůjcem svého štěstí a to platí i o péči o chrup. Jestliže se na zuby vykašlete a nebudete si je čistit a pečovat o ně, tak si zakládáte na pěkný problém. Během let se Vám na zubech mohou vytvořit kazy, či Vám mohou začít černat, nebo žloutnout. V takovém případě není jiná možnost, než se konečně odhodlat a navštívit zubaře. Zubní klinika Praha 10, teď nabírá nově pacienty a to bez rozdílu věku.

zubní klinika

Nepromarněte tuto příležitost a registrujte se včas, doku klinika nabírá. Díky modernímu vybavení, které je v celé klinice, bude Vaše ošetření šetrné a bezbolestné. Zákroky provádějí pouze kvalifikovaní zubaři, kteří mají dlouholetou praxi. Prostřední kliniky navíc nepůsobí jako nemocnice, ale ba naopak. Budete si zde připadat jako v kavárně, než jako v čekárně v ordinaci. Navíc, můžete nyní provést celou registraci online a nemusíte tak vycházet ani z domova. Registrovat můžete také zbytek své rodiny a můžete tak jezdit k zubaři v jeden den. Termín prohlídky si vyřítíte buď také online, nebo telefonicky. Ke klinice se dostanete autobusem, tramvají, nebo automobilem, který zaparkujete u blízkého obchodního centra Eden. Po prohlídce můžete tak s rodinou vyrazit rovnou na nákupy a zpříjemnit si den.

zubní klinika

Ovšem klinika v Praze není pouze jedinou klinikou, ale společnost má i další pobočky. Ty se nacházejí v Horní Počaply, Roudnici nad Labem a také v Mělníku. Ve všech střediskách, je taktéž moderní a přesné vybavení. Společnost navíc spolupracuje s pojišťovnami a budete tak mít ceník snížený. Ten si můžete prohlédnout na jejich webových stránkách, kde je podrobně rozepsaný. Zjistíte tak, kolik zaplatíte se správnou pojišťovnou a s tou, kterou společnost neproplácí.

Pokud Vás tedy něco se zuby trápí, tak neváhejte oslovit tuto kliniku. Vždy jsou ochotní pomoci a nabídnou Vám tu nejlepší možnou péči.