Do zdravé výživy můžeme zahrnout daleko více, než si jen můžeme představit. A je pravdou, že to klidně může být i kombinace bylinek a Bio produktů. Špatné nejsou ani různé doplňky stravy, které obsahují přírodní zdroje. Zdravá výživa se dá běžně zakoupit ve specializovaných obchodech, mezi které se řadí i kvalitní internetové obchody. Nicméně zdravě se můžete nejen stravovat, ale rovněž se tak postarat o svoji pleť nebo dokonce podpořit skvělou kondičku.

zdravá výživa

Cukr moc příznivců nemá

O bílém cukru se vedou dlouhé diskuze a je mu skutečně přisouzena ne příliš pěkná role. Rozhodně se s ním ve zdravé výživě nesetkáte, ale může ho skvěle nahradit sladidlo z čekanky. Příznivci Low Carb tuto verzi sladidla preferují a v podstatě zde máme ihned kvalitní přírodní zdroj. Sladidlo totiž vzniká z kořene čekanky a vyniká skutečně vysokým obsahem vlákniny a přirozeně nízkým glykemickým indexem. Dokonce obsahuje i velmi malé procento sacharidů, což je dobrá informace pro diabetiky.
Kde všude lze čekankový sirup použít

  • Ke slazení teplých i studených nápojů.
  • O ochucení dezertů, pohárů nebo jiných sladkostí.
  • Nevadí mu ani těsto, jako je bábovka, palačinky nebo piškot a další.

olej
Celkově je zajímavá gastronomie, která je obohacená přírodními složkami. Konkrétně se jedná o přírodní oleje. Výrobci nabízejí skutečně pestrou nabídku těchto produktů. Zajímavý je například Chia olej, který je alternativou rybího tuku a je vhodný pro vegany a vegetariány. Skvěle se hodí do salátů, ale ani krém s ním neztratí své kouzlo. Olej se dá použít na vaření, pečení a smažení, ale musíte poté počítat s tím, že se z větší části vytratí jeho jedinečná chuť a gastro prožitek.
Některé oleje se dají použít pouze zevně, ale přinesou zase velmi přínosné benefity pro pokožku a pleť. U těchto zdravých produktů je super, že neobsahují žádné parabeny, konzervační látky, barviva nebo dokonce UV filtry.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup